ارزان ترین و گران ترین بیمه بدنه


ارزان ترین و گران ترین بیمه بدنه به مفهوم بدترین یا بهترین بیمه نامه نیست. در حالت کلی برای کاهش میزان حق بیمه بدنه می توان از پوشش های تکمیلی کم تری بهره برد یا اصلا پوشش تکمیلی برای بیمه بدنه در نظر نگرفت. از آن جایی که پوشش های اصلی بیمه بدنه فقط شامل خطرات ناشی از موارد زیر است انجام این کار توصیه نمی شود :

1- تصادف یا تصادم

2- سرقت کلی

3- آتش سوزی، صاعقه، انفجار

ارزان ترین بیمه بدنه

برای انتخاب بین ارزان ترین و گران ترین بیمه بدنه اگر انتخاب شما خرید ارزان ترین بیمه بدنه است اما نمی خواهید تعداد پوشش های تکمیلی بیمه بدنه خود را کاهش دهید بهتر است به گزینه تخفیف بیمه بدنه فکر کنید. در این راستا باید به سراغ شرکت هایی بروید که بیشترین میزان تخفیف را برای بیمه بدنه در نظر گرفته اند. با اعمال تخفیفات ویژه حق بیمه برای بیمه بدنه بدون تغییر پوشش های درخواستی کاهش می یابد. در نتیجه شما از میان ارزان ترین و گران ترین بیمه بدنه اقدام به خرید ارزان ترین بیمه بدنه با پوشش های مناسب نموده اید.

ارزان ترین و گران ترین بیمه بدنه

گران ترین بیمه بدنه

در زمان بررسی و انتخاب بیمه بدنه علاوه بر ارزان ترین و گران ترین بیمه بدنه باید به شرکت ارائه دهنده، شرایط بیمه بدنه، پوشش های بیمه نامه و همچنین تخفیفات در نظر گرفته شده توجه نمود. انتخاب گران ترین بیمه بدنه لزوما به مفهوم انتخاب بهترین نوع آن نیست. اکر حق بیمه را برای بیمه بدنه یک خودرو با شرایط و پوشش های ثابت در چند شرکت بیمه مقایسه کنید و قیمت های متفاوتی دریافت نمایید. باید به تفاوت در میزان تخفیف های در نظر گرفته شده توسط این شرکت ها توجه نمایید.

ارزان ترین و گران ترین بیمه بدنه

تخفیف بیمه بدنه ایران

بهتر است علاوه بر بررسی ارزان ترین و گران ترین بیمه بدنه، اعتبار و پشتوانه شرکت بیمه را پیش از خرید بیمه نامه بررسی نماییم. شرکت بیمه ایران پس از بیمه ثالث ایران در زمینه فروش بیمه بدنه ایران بسیار محبوب و پر طرفدار است. لذا برای بیمه گزاران این بیمه نامه تخفیفات ویژه ای به شرح ذیل در نظر گرفته است :

1- سال های عدم خسارت

2- خودرو صفر کیلومتر

3- پرداخت نقدی حق بیمه

4-  خرید گروهی بیمه نامه

5- خودروهای باکیفیت

6- اعضاءهیات علمی دانشگاه و موسسات اموزش عالی

7- ایثارگران، جانبازان و خانواده شهدا

8- تخفیف توافقی

ارزان ترین و گران ترین بیمه بدنه

بیمه نامه بیمه ایران

اکنون که با شرایط ارزان ترین و گران ترین بیمه بدنه آشنا شده اید و تخفیفات بیمه ای شرکت بیمه ایران را نیز ملاحظه نموده اید. لازم به ذکر است بیمه ایران در تمام رشته های بیمه ای فعالیت نموده و تخفیفات ویژه ای را از طریق شعب و نمایندگی بیمه ایران تهران و سایر شهرها به بیمه گزاران ارائه می نماید. ارائه خدمات مشاوره تخصصی، استعلام و صدور بیمه نامه در رشته های زیر توسط نمایندگی بیمه ایران شمال تهران، نمایندگی بیمه ایران تهران جنوب، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران، نمایندگی بیمه ایران تهران غرب و نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران ارائه می گردد :

1- بیمه ثالث ایران

2- بیمه بدنه ایران

3- بیمه مسئولیت ایران

4- بیمه آتش سوزی ایران

5- بیمه حوادث ایران

6- بیمه عمر ایران

7- بیمه مهندسی ایران

8- بیمه مسافرتی ایران

9- بیمه زلزله ایران

و … 

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری