آیا بیمه بدنه شامل تعمیرات خودرو می شود ؟


آیا بیمه بدنه شامل تعمیرات خودرو می شود ؟ همانطور که همه ما می دانیم بیمه بدنه ، بیمه نامه ای است که در هنگام وقوع حوادث حتی اگر شما مقصر باشید نیز به کمک شما خواهد آمد . بیمه بدنه در قبال مبلغی به عنوان حق بیمه ، خسارت های وارده به خودروی شما را در برابر حوادثی که ممکن است رخ دهد بیمه کرده و تحت پوشش قرار می دهد. اما در صورت استهلاک خودرو آیا بیمه بدنه شامل تعمیرات خودرو می باشد یا خیر ؟

بیمه بدنه شامل تعمیرات خودرو

آیا بیمه بدنه شامل تعمیرات خودرو می باشد ؟

 این سئوال شاید برای شما مطرح شود که آیا بیمه بدنه شامل تعمیرات خودرو می باشد یا خیر؟ برای پاسخ به این پرسش باید بگوییم که در بیمه بدنه ، شما تنها می توانید خساراتی را دریافت نمایید که در اثر حادثه ای رخ داده شود ، و بیمه بدنه شامل خساراتی نمی شود که در اثر مرور زمان یا کارکرد زیاد و فرسودگی  خودرو نیاز به تعمیرات موتور ، قطعات و یا بدنه دارد.

بیمه بدنه  ، خسارت هایی را که شامل حادثه ، آتش سوزی و سرقت کلی هستند را به عنوان خطرات اصلی تحت پوشش قرار می دهد. بیمه گزار با پرداخت حق بیمه پایه ، فقط می تواند از  این خدمات بیمه بدنه استفاده نماید. اما برخی دیگر از حوادث هستند که به عنوان خطرات فرعی بیمه بدنه تلقی می گردند و  بیمه گزار برای استفاده ازاین پوشش های فرعی بیمه بدنه ، می بایست مبلغی اضافه تر از حق بیمه اصلی به شرکت بیمه پرداخت نمایند.

 

بیمه بدنه شامل تعمیرات خودرو

 

متقاضیان محترم انواع بیمه نامه های بیمه ایران در تمامی مناطق تهران می توانند جهت بهره مندی از کلیه خدمات بیمه ای شامل استعلام ، مشاوره رایگان ، خرید و یا تمدید بیمه نامه ها از طریق هریک از نمایندگی بیمه ایران در شمال تهران ، نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران و یا نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران اقدام کنند.

  

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

  

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری