چگونه غیر حضوری بیمه نامه دریافت کنیم؟


نمایندگی پورفرد، نمایندگی جنرال بیمه ایران شرایطی را برای بیمه گذاران فراهم کرده است تا با تماس تلفنی درخواست بیمه نامه غیر حضوری را داشته باشند. بیمه گذاران ساکن تهران بزرگ میتوانند به راحتی با تماس با شماره تلفن 09121063949 تماس و درخواست دریافت بیمه نامه را به صورت غیر حضوری ثبت کنند. به محض دریافت درخواست نمایندگان بیمه به محل اعضام شده و زمن رویت مدارک بیمه گذار اقدام به صدور بیمه در محل خواهند کرد. نمایندگی پورفرد ، نمایندگی جنرال بیمه ایران با درجه کیفی ” یک ” میباشد که این درجه بالاترین سطح بندی در میان نمایندگی های رسمی می باشد.

شهروندان تهرانی از این پس امکان استفاده از کلیه خدمات بیمه ای بیمه ایران را به صورت خدمات در محل درخواست داده  و در سریعترین زمان ممکن خدمات را دریافت کنند. نمایندگی بیمه ایران تهران  پور فرد ، کلیه خدمات بیمه ای را از جمله بیمه بدنه ایران، بیمه ثالث ایران، بیمه مسئولیت ایران، بیمه آتش سوزی ایران و دیگر انواع خدمات بیمه ای را ارائه و با افتخار تمام مناطق تهران بزرگ را تحت پوشش قرار داده است.

چگونه غیر حضوری بیمه نامه دریافت کنیم؟

چگونه غیر حضوری بیمه نامه دریافت کنیم؟

آیا بیمه نامه به صورت غیر حضوری برای من ارسال میشود؟

بله کلیه بیمه های بیمه ایران پس از تایید توسط کارشناس بیمه صادر شده و بنا به درخواست مشتریان به ادرس درخواستی ارسال می شود . برای بیمه هایی که نیاز به مشاهده اقلام بیمه شده باشد نیز نمایندگان و مشاوران بیمه ایران به محل اعزام شده و پس از رویت اقلام بیمه شده اقدام به صدور بیمه نامه میکنند. لازم به ذکر است این خدمات در حال خاضر فقط برای شهروندان تهرانی قابل انجام بوده و شامل تمام مناطق تهران بزرگ می باشد.

بیمه ایران غیر حضوری

بیمه ایران غیر حضوری

چگونه با شما تماس بگیریم و درخواست دهیم؟

تماس و در خواست خدمات از طریق تماس تلفنی با شماره 09121063949 یا درخواست پیامکی با شماره 09391063949 امکان پذیر است . همچنین متقاضیان در صورت تمایل میتوانند از طریق فرم تماس با ما درخواست خدمات خود را اعلام کرده و منتظر تماس همکاران ما باشند.

نمایندگی بیمه ایران تهران کد 4576

تلفن تماس:  88177155

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری