چگونه آنلاین بیمه را ثبت کنیم؟


برای آنکه بتوانید به صورت آنلاین بیمه خود را ثبت کنید، میتوانید از این فرم استفاده و درخواست دهید. مشاوران بیمه با شمه تماس گرفته و با توجه به نوع بیمه به ثبت و صدور بیمه نامه میپردازند. چنانچه تمایل به دریافت بیمه نامه بدون حضور در دفتر نمایندگی را دارید با شماره تلفن 09121063949 تماس حاصل فرماییید. لازم به ذکر است بیمه گذاران بیمه ایران میتوانند با پیامک کردن درخواست خود به شماره 9391063949 از خدمات در محل بیمه ایران نیز بهره بگیرند.

خدمات نمایندگی رسمی بیمه ایران

خدمات قابل ارائه در نمایندگی پورفرد  کد 4576 شامل صدور کلیه بیمه نامه های بیمه ایران می باشد. این نمایندگی صدور بیمه نامه های متفرقه را نمیپذیرد. نمایندگی بیمه ایران تهران پورفرد به صورت خدمات در محل کلیه مناطق تهران بزرگ را تحت پوششس خود دارد. بیمه گذاران میتوانند بدون نیاز به مراجعه حضوری اقلام خود را بیمه و بیمه نامه را درب منزل خود دریافت کنند. لیزم به ذکر است در صورت نیاز به مشاهده اقلام بیمه ای نماینده بیمه ایران به محل اعزام شده و مراحل صدور بیمه نامه را پیگیری می کند.

مشخصات نمایندگی بیمه ایران تهران پورفرد

نمایندگی پورفرد به کد نمایندگی 4576 نماینده جنرال بیمه ایران میباشد که بالاترین درجه کیفی نمایندگان را به خود اختصاص داده است.

مشخصات کامل نمایندگی پورفرد را از اینجا ببینید

تلفن مشاوره و درخواست آنلاین

09121063949 

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری