نرخ بیمه مسئولیت


نرخ بیمه مسئولیت را بر اساس نوع مسئولیت هایی که متوجه بیمه گزار هستند، محاسبه می نمایند. بهتر ست در ابتدا مختصری با این بیمه نامه آشنا شده و سپس اقدام به استعلام نرخ و خرید آن نمایید.

نرخ بیمه مسئولیت

بیمه مسئولیت

بیمه مسئولیت از پرکاربردترین انواع بیمه است. نرخ بیمه مسئولیت به آیتم های مختلفی بستگی دارد. از آن جایی که تمام افراد در جامعه وظایف گوناگونی دارند طبیعتا بر اساس همان وظایف، مسئولیت های قانونی مختلفی نیز برعهده آن هاست. شرکت های بیمه برای کاهش فشار این مسئولیت ها بر روی افراد، بیمه مسئولیت را معرفی نموده اند. این بیمه در پکیج ها و انواع مختلف برای مشاغل گوناگون و حتی مسئولیت های معمول اجتماعی طراحی شده و در اختیار بیمه گزاران قرار گرفته است.

برای اطلاع از نرخ بیمه مسئولیت و نوع بیمه متناسب با حدود مسئولیت های اجتماعی شما می توانید از چند روش بهره ببرید. ازجمله  روش های رایج مراجعه حضوری و یا خرید بیمه نامه به صورت آنلاین است.

نرخ بیمه مسئولیت

روش حضوری استعلام نرخ بیمه مسئولیت

در روش مراجعه حضوری، شما می توانید به شعب یا نمایندگی های شرکت بیمه مورد نظر مراجعه نمایید.نرخ بیمه مسئولیت، اطلاعات، آدرس و شماره تماس این مراکز در وب سایت رسمی بیمه مرکزی(سنهاب) موجود است.همچنین برای اطلاع ازنمایندگی ها و شعب بیمه ایران می توانید از وب سایت بیمه ایران استفاده کنید. این  سایت دائما به‌روز رسانی می شود و اطلاعات موجود در ان کاملا مستند است.

نکته:

برای مقایسه نرخ بیمه مسئولیت شرکت های مختلف شما می‌توانید از کارگزاری های رسمی بیمه استعلام قیمت نمایید.

نکته:

برای انتخاب و خرید بیمه مسئولیت مناسب، حتما اطلاعات حرفه ای و اجتماعی کامل و صحیح را در اختیار نمایندگی بیمه قرار دهید.

روش آنلاین استعلام نرخ بیمه مسئولیت

روش دیگر استعلام و خرید بیمه مسئولیت،روش آنلاین است. با استفاده از این روش معمولا امکان مقایسه قیمت شرکت های مختلف فراهم است. اما نباید این را هم فراموش کرد که در روش آنلاین از مشائره و راهنمایی نمایندگان حرفه ای بیمه بی‌بهره می‌مانیم.

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

  

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری