Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

خسارت بیمه بدنه

دریافت خسارت بیمه بدنه

بیمه بدنه ایران یکی از بهترین شرکت‌ها در پرداخت خسارت در زمان بروز حادثه است.امروزه بروز حادثه اجتناب‌ناپذیر است و نمی‌توان از خسارات احتمالی جلوگیری کرد اما می‌توان با بیمه بدنه آرامش خیال را به دارندگان وسایل نقلیه اهدا کرد تا در زمان ظهور خسارت حداقل درگیر تامین مالی برای جبران خسارت وارده برنیایند. خسارت بیمه بدنه  به دوصورت کلی وجزئی صورت می‌گیرد.

خسارت بیمه بدنه در حالت کلی

خسارت به صورت کلی، زمانی اتفاق می افتد که خودرو به کلی ازبین رفته باشد. خودرو در دو حالت دچار خسارت کلی می شود:

1-خودرو در اثر حوادث به نحوی آسیب ببیند که مجموع هزینه های تعمیر وتعویض قسمت های آسیب دیده به همراه هزینه های نجات 75% از قیمت خودرو در روز حادثه بیشتر باشد که بیمهخسارت بیمه بدنه وارد شده را به صورت کلی پرداخت می نماید.

2- در صورت سرقت خودرو و در شرایطی که  حداقل تا 60 روز پس از سرقت  خودرو پیدا نشود بیمه خسارت بیمه بدنه را پرداخت می نماید.

خسارت بیمه بدنه

 

خسارت بیمه بدنه در حالت جزئی

خسارت بیمه بدنه جزئی زمانی اتفاق می‌افتد که یکی از دو حالت بالا برای خودرو پیش نیامده باشد و خودرو قابل تعمیر و استفاده مجدد باشد. درواقع خسارت جزئی نیز همان هزینه دستمزد وتعمیرخودرواست که دوباره به حالت اول برگشته و مورد استفاده قرار بگیرد. پوشش‌های تکمیلی مناسب در جبران این نوع خسارت‌ها نقش عمده و به‌سزایی را ایفا می‌کنند.

خسارت بیمه بدنه غیر قابل پوشش

در مجموع خسارت بیمه بدنه که طبق قوانین بیمه بدنه توسط شرکت پوشش داده نمی‌شوند، شامل خسارت هایی است که در اثر ریسک های زیر بوجود آید:

1-شورش، جنگ،اعتصاب

2-خسارت عمدی که توسط راننده خودرو به اتومبیل وارد می‌شود

3-تعقیب و گریز از پلیس

4-رانندگی بدون داشتن گواهینامه

5-استفاده از مشروبات الکلی در زمان رانندگی

نحوه تعیین وپرداخت خسارت بیمه بدنه :

پس از اعلام خسارت توسط بیمه‌گزار به یکی از مراکز پرداخت خسارت بیمه، مقدار خسارت توسط کارشناس بیمه بدنه تعیین می گردد و میزان خسارت بر اساس خسارت کلی و جزئی تعیین می شود.

نهایتا پس از تکمیل پرونده و طی مراحل قانونی در سریع‌ترین زمان ممکن خسارت وارده به بیمه‌گزار یا ذی‌نفع بیمه‌نامه پرداخت می‌گردد.

 

خسارت بیمه بدنه

نمایندگی جنرال بیمه ایران4576

ارائه‌دهنده خدمات بیمه بدنه ایران

09121063949

021-88177155 مطالب مفید:
نمایندگی بیمه ایران تهران
بیمه بدنه ایران
بیمه مسئولیت ایران
بیمه آتش سوزی ایران
نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران
نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران
نمایندگی بیمه ایران شمال تهران
تخفیف بیمه بدنه
محاسبه بیمه بدنه
استعلام بیمه بدنه
بیمه بدنه قسطی
پوشش‌های تکمیلی بیمه بدنه