تفاوت گارانتی با بیمه بدنه


تفاوت گارانتی با بیمه بدنه در چیست ؟ آیا اگر خودرویی که دارای گارانتی شرکت سازنده باشد نیازی هست که ما خودروی خود را بیمه بدنه ایران کنیم ؟ گارانتی یک وظیفه از سوی شرکت تولیده کننده است که در مقابل برخی از خرابی های  محصول خود را تا یک زمان محدود گارانتی می کنند و گارانتی برای خریداران محصول و خودرو زمانی سودمند می باشد که مدت زمان گارانتی طولانی تر باشد و یا مشکلاتی که شامل گارانتی عادی نیستند هم تحت پوشش قرار دهد. که در این صورت این نوع گارانتی نوعی بیمه محسوب می گردد. بنابراین این امکانات در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده و برای تضمین خرید محصول مهیا شده است.

 

تفاوت گارانتی با بیمه بدنه

 

گارانتی

گارانتی ضمانتنامه ای است که شرکت سازنده خودرو به مدت محدود نسبت به تعمیرات و یا تعویض فطعه معیوب ارائه می دهد . البته گاهی اوقات این مشکل برای خریداران خودرو صفر در ایران  بوجود آمده است که پس از دریافت خودرو نو خود از کمپانی با مشکل جدی در قطعات بکار برده شده در خودرو مواجه شده اند که اثبات آن به کمپانی سازنده بسیار سخت بوده  وجهت تعویض قطعه معیوب و یا رفع ایراد خودرو و تلاش برای تقبل ایراد بوجود آمده از طرف کمپانی ، وقت و انرژی بسیاری از مالک خودرو تازه خریداری شده صرف می شود.

اهمیت و تفاوت بیمه بدنه با گارانتی

حال با توجه به توضیحات ذکر شده در مورد گارانتی، اهمیت بیمه بدنه و تفاوت گارانتی با بیمه بدنه را بیشتر درک خواهیم کرد. همانطور هم که در مقاله های قبل به تفصیل شرح داده شده است ، بیمه ایران در مفاد و مقررات  بیمه بدنه  متعهد می گردد طیف گسترده ای از خسارات وارد آمده به خودروی شما را جبران خواهد کرد ؛ خسارتهایی كه ناشي از برخورد اتومبیل  به يك جسم ثابت يا متحرك و يا برخورد اجسام ديگر به خودروی شما اتفاق می افتد و یا بر اثرسقوط یا واژگونی ایجاد می گردد. و یا خساراتی که بر اثر آتش سوزی ، صاعقه و یا انفجار برای اتومبیل رخ می دهد. و یا در صورتی که اتومبیل شما یا قطعاتی از آن به سرقت رود .همچنین خسارتهایی مربوط به  باطري و لاستيك‌هاي چرخ و غیره قابل  پرداخت می باشد.

برای مطالعه و اطلاع از جزئیات کامل در مورد بیمه بدنه ایران می توانید به صفحه مذکور مراجعه فرمایید.



 

 



 

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 1 Average: 5]

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری