بیمه بدنه خودروهای لوکس و گرانقیمت بیمه ایران

صدور بیمه بدنه خودروهای لوکس و گرانقیمت تحت پوشش بیمه بدنه ایران نه تنها برای مالکان خودروهای گرانقیمت مفید فایده است بلکه برای خودروهای معمولی و ارزانتر نیز بسیار سودمند می باشد.زیرا مطابق با قانون جدیدی که برای بیمه بدنه خودروهای گرانقیمت وضع شده است  و بر اساس مصوبه جدید مجلس شورای اسلامی ،در صورت بروز حادثه و ایجاد خسارت ، راننده مقصر موظف می گردد تنها بخشی از هزینه خسارت وارده را پرداخت کند و مالک خودروی زیان دیده مابقی هزینه  خسارت را از شرکت بیمه بدنه خود دریافت نماید. به همین دلیل بسیار توصیه می گردد که مالکان خودروهای لوکس حتماَ اقدام به تحت پوشش قرار گرفتن بیمه بدنه خودروهای لوکس قرار بگیرند.

بیمه بدنه خودروهای لوکس و گرانقیمت

خسارات تحت پوشش بیمه بدنه

یکی از رایج ترین خساراتی که خودروهای لوکس و گرانقیمت با آن مواجه می شوند ، کشیدن میخ روی بدنه یا شکستن شیشه و لوازم جانبی خودرو می باشد . متأسفانه اشخاصی هر چند اندک و انگشت شمار در جامعه هستند به دلیل اینکه از شرایط مالی مساعدی برخودار نیستند وبخاطر تحت فشار بودن از نظر مالی و شرایط اجتماعی اقدام به این عمل ناپسند می زنند . مالکان خودروهای گرانقیمت با استفاده از بیمه بدنه خودروهای لوکس و گرانقیمت دیگران نگران جبران چنین خسارتهایی نخواهند بود.

خسارات تحت پوشش بیمه بدنه ایران به دو دسته تقسیم می گردد: خسارات اصلی وخسارات فرعی یا اضافی که نحوه دریافت خسارت بیمه بدنه که خسارت وارد آمده جزء کدام دسته می باشد از شرایط کمی متفاوتی برخوردار است.

و خسارات اصلی شامل حادثه ، آتش سوزی ، سرقت خودرو که خسارات بصورت کلی هستند ولی خسارات اضافی یا فرعی که بخشی از خودرو مورد خسارت و آسیب قرار می گیرد مانند کشیدن میخ روی بدنه ، پاشیدن اسید یا مایعات شیمیایی روی بدنه ماشین ، بلایای طبیعی ، سرقت لوازم داخلی و یا جانبی خودرو و غیره می باشند.

نمایندگی بیمه ایران تهران

مشاوره صدور انواع بیمه نامه ایران 09121063949

 مطالب مفید:
نمایندگی بیمه ایران تهران
بیمه بدنه ایران
بیمه مسئولیت ایران
بیمه آتش سوزی ایران
نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران
نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران
نمایندگی بیمه ایران شمال تهران