بیمه بدنه قسطی

بیمه بدنه قسطی

بیمه بدنه قسطی به دلایل متعددی رواج پیدا کرد. اگرچه بیمه به خصوص بیمه بدنه سابقه‌ای دیرینه دارد، با این حال تا چندی پیش گاهی خدمتی اضافی و از روی بی‌نیازی محسوب می‌شد. اما با گذر زمان و با توجه به رشد فرهنگی و اجتماعی در جامعه، نیاز به بیمه بدنه بیشتر احساس می‌شود.  با توجه به این موضوع افراد بسیاری نیاز به این بیمه‌نامه را بیش از پیش احساس کرده و تمایل به خرید بیمه بدنه ایران نشان می‌دهند اما پرداخت هزینه بیمه بدنه به صورت یک‌جا برای آن‌ها مشکل است.

بیمه بدنه قسطی

در بیمه بدنه علاوه بر این‌که شما خطرات اصلی مثل حادثه، آتش‌سوزی و سرقت کلی را تحت پوشش قرار می‌دهید با استفاده از پوشش‌های تکمیلی خیال خود را از بابت هر نوع خطر دیگری آسوده می‌کنید. با پوشش‌های بیمه بدنه ایران اگر در تصادف مقصر باشید خسارت‌های وارده به خودرو شما از طریق این بیمه‌نامه جبران می‌شود و اگر مقصر نباشید اما بیمه‌نامه شخص ثالث فرد مقصر امکان جبران کلیه خسارت‌ها را نداشته باشد، می‌توانید مابقی خسارت را از محل بیمه بدنه خود دریافت نمایید.

با توجه به نکات فوق  بیمه ایران روش‌های گوناگونی از جمله خرید بیمه‌نامه کوتاه مدت و خرید بیمه بدنه قسطی و … را پیش روی بیمه‌گزاران قرار داده است. لذا با این شرایط و با توجه به ریسک‌ها و خطراتی که بیمه بدنه پوشش می‌دهد، صبرکردن امری باطل به حساب می‌آید و توصیه می‌کنیم هرگونه تاخیر در خرید بیمه بدنه را فراموش کرده و به هیچ عنوان این امر مهم را به تعویق نیندازید.در گذشته فقط کارمندان ادارات و شرکت‌های دولتی، خصوصی و شرکت‌های لیزینگ می‌توانستند از این شرایط بهره ببرند اما بیمه ایران در خدمتی نوین شرایط بیمه بدنه قسطی را فراهم نموده است تا تمامی بیمه‌گزاران محترم بتوانند از آن بهره برده و خودروی خود را بیمه بدنه  نمایند.

بیمه بدنه قسطی

نحوه پرداخت بیمه بدنه قسطی

اگر چه پرداخت نقدی حق بیمه بدنه در شرکت ایران شامل 10 % تخفیف حق بیمه برای بیمه‌گزار می‌شود. با این حال و با توجه به شرایط اقتصادی موجود، بسیاری از بیمه‌گزاران مایل به پرداخت حق بیمه بدنه به صورت قسطی و بهره‌مندی از بیمه بدنه قسطی هستند. بر اساس قوانین بیمه ایران برای بیمه بدنه قسطی، 30 % از حق بیمه به صورت پیش‌پرداخت و مابقی در طول 4 الی 8 ماه به صورت اقساط ماهانه و متوالی باید پرداخت گردد.

برای اطلاع و بهره‌مندی از بیمه بدنه قسطی با مشاوران حرفه‌ای ما در ارتباط باشید.

نمایندگی جنرال بیمه ایران کد 4576

ارائه‌دهنده بیمه بدنه ایران قسطی

09121063949

021-88177155 

مطالب مفید:
نمایندگی بیمه ایران تهران
بیمه بدنه ایران
بیمه مسئولیت ایران
بیمه آتش سوزی ایران
نمایندگی بیمه ایران در شرق تهران
نمایندگی بیمه ایران در مرکز تهران
نمایندگی بیمه ایران شمال تهران
تخفیف بیمه بدنه
محاسبه بیمه بدنه
استعلام بیمه بدنه
بیمه بدنه قسطی
پوشش‌های تکمیلی بیمه بدنه