بیمه ایران در محل شما


اگر ساکن تهران هستید و قصد استفتده از خدمات بیمه ایران را دارید می توانید از خدمات بیمه ایران در محل ویژه نمایندگی پورفرد استفاده کنید. در این شیوه خدمات دهی با نمایندگی تماس گرفته و درخواست خدمات در محل را اعلام می کنید، مشاوران بیمه بلافاصله به محل شما اعزام و پس از بررسی اقدام به صدور بیمه نامه رسمی خواهند کرد.

مناطق تحت پوشش

بیمه ایران در محل

بیمه ایران در محل

تمامی مناطق تهران از جمله شمال تهران، مرکز تهران، شرق تهران تحت پوشش نمایندگی بیمه ایران تهران می باشد. ارسال کارشناسان به مرکز و شمال تهران در زمان کوتاهتری انجام می شود و معمولا در کوتاه تر از چند ساعت بیمه نامه صادر میگردد. برای مناطق دورتر تهران زمان ارسال کارشناس کمی زمانبرتر می باشد اما به طور معمول تمام مراحل کار در یک روز کاری انجام خواهد شد.

خدمات در محل برای کدامیک از بیمه ها امکان پذیر است؟

در حال حاظر کلیه بیمه های بیمه ایران از جمله: بیمه بدنه ایران، بیمه ثالث ایران، بیمه مسئولیت ایران، و دیگر انواع رشته های بیمه ای در این نمایندگی صادر و به صورت خدمات در محل قابل انجام می باشد.

چگونه درخواست بیمه در محل را برای شما ارسال کنم؟

برای نتیجه فوری و دریافت بیمه نامه در کوتاه ترین زمان میتوانید با شماره تلفن: 09121063949 تماس حاصل فرمایید و یا درخواست خود را از طریق پیامک به شماره 09391063949 ارسال و منتطر تماس کارشناسان ما باشید.

در صورت تمایل میتوانید از بخش تماس با ما به صورت مستقیم با نمایندگی مرکزی تماس و اعلام درخواست نمایید.

نمایندگی جنرال درجه یک کد 4576 / پورفرد

نمایندگی 4576 / پورفرد را بیشتر بشناسید: کلیک کنید

  

 

به این نوشته امتیاز دهید.
[Total: 0 Average: 0]

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

  تماس و مشاوره با کارشناس
  error: Content is protected !!
  کارشناس بیمه

   

  نمایندگی پورفرد با سابقه درخشان بیست ساله افتخار دارد خدمات نوین بیمه را به صورت آنلاین و در بستر اینترنت ارائه می‌دهد. از افتخارات این نمایندگی انتخاب به عنوان نماینده برگزیده استان تهران سال 1395 در بیمه عمر، برترین نماینده در شعبه سرپرستی سال 1396 در بیمه عمر،عضویت دائمی بیمه گذاران این نمایندگی در باشگاه اطلاع رسانی و پیگیری مستمر خسارت بیمه گذاران می‌باشد.


  تماس با ما:

  021-88177155 خط ویژه

  09121063949 مشاوره فوری